0

همکاری با ما

همکاری با ما-ممتازفایل

همکاری با ما-ممتازفایل

همکاری با ممتازفایل

انتخاب یک گزینه مناسب برای محل کار برای افراد متخصص و دقیق بسیار مهم است. ممتازفایل با تیمی متشکل از چند جوان با انگیزه، با محیطی شاداب، پویا و صمیمی علاقمند به همکاری با متخصصان با ‌انگیزه است. هر کدام از ما عضوی موثر و الهام بخش برای خلق اتفاقات بزرگ هستیم.

مجموعه ممتازفایل با افتخار دعوت به همکاری می نماید , افراد مسئولیت پذیر , با صداقت و با انگیزه که تمایل به همکاری با ما دارند در صورت داشتن شرایطی که در ادامه ذکر خواهد شد , می توانند رزومه کاری خود را جهت بررسی ارسال کنند. ما بدنبال افرادی با روحیه بالا , انگیزه کار تیمی نیاز مندیم تا با افزودن افراد متخصص به تیم خود بتوانیم در مسیر هدف ها گام های بلند تری برداریم.

معتقد هستیم که سرمایه نیروی انسانی یکی از مهم ترین منابع استراتیژیکی برای پیشبرد هدف ها و مقاصد در مسیر راه می باشد. از این رو افراد متخصصی که واجد شرایط , متعهد و شایسته باشند را به عنوان نیروهای جدید به مجموعه خود جذب می کنیم. ما با توانمند سازی افراد مستعد و ایجاد محیطی پویا در تلاشیم بتوانیم نیروهای جدید را برای خودشکوفایی توامندی هایشان به تیم خود وارد کنیم.

ممتازفایل مناسب چه افرادی است؟

دانشجویان در حال تحصیل | فارغ التحصیلان رشته های فنی مهندسی | مهندسان فعال در صنعت و تولید | مهندسان مسئول تحقیق و توسعه | مترجمان فنی و تخصصی | متخصصان تولید محتوا |افراد خلاق و ایده پرداز

زمینه های فعالیت برای همکاری با ما

فروش فایل های تخصصی مهندسی

گردآوری مجموعه های تخصصی مهندسی

ترجمه متون تخصصی و فنی (مقالات و متون)

تولید محتوای تخصصی (بر حسب اولویت های ممتازفایل)

تولید فیلم ها و کلیپ های آموزشی

بازاریابی محتوا

بازاریابی دیجیتال

متخصصان گرافیک (مسلط به نرم افزارهای طراحی)

متخصصان کسب و کار

شرایط لازم برای ارسال رزومه در بخش همکاری با ما

  1. افراد می بایست دارای روحیه کار تیمی و منظم باشند.
  2. نحوه کار و چارت فعالیت ها توسط تیم ممتازفایل ارائه خواهد شد.
  3. دارای نمونه کار مناسب و قابل قبول.
  4. سوابق کاری و فعالیت با دیگر شرکت ها.
  5. مدارک (در صورتی که مدارک مربوط به زمینه فعالیت و تخصص خود را دارید)

لطفا فرم زیر را به طور کامل پر کرده و جهت بررسی برای ما ارسال کنید. ما از طریق ایمیل یا شماره تماسی که در فرم زیر ثبت خواهید کرد با شما در ارتباط خواهیم بود. بعد از ارسال درخواست نیازی به پیگیری از جانب شما نمی باشد , ما در اولین فرصت درخواست شما را بررسی کرده و نتیجه درخواست را به اطلاع شما می رسانیم.